Letošnji teden otroka smo preživeli pestro skozi aktivnosti, ki so imele vse rdečo nit: Svet v katerem želim živeti.

Dejavnosti so se pričele s pravljičnim dopoldnevom, kjer smo se vse vzgojiteljice izmenjevale med skupinami, nadaljevali smo s preteklostjo, kjer smo preko tehnologije spoznavali, kako so živeli nekoč, s čim so se igrali, kaj so imeli oblečeno…. Otroci so prinesli veliko predmetov in smo naredili razstavo. Sredina tedna je bila pisano obarvana kot si želijo otroci pisan svet. Upodobili so ga likovno, povsem sproščeno in igrivo z materiali in tehnikami, ki so jim bile všeč. Četrtek je bil namenjen tržnici, kjer smo prodajali in okušali jesenske dobrote, nato pa druženje popoldan na naši prireditvi Kak je nekda bilo… tudi nadaljevali.
Zadnji dan smo imeli pohod v okviru Malega sončka. Pot nas je vodila na Podgradje, kjer nas je vzgojiteljica Bojana prijazno gostila in otrokom pripravila igralno dopoldne.

FOTO                                            Vzgojiteljice iz Ormoške 21

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)