Za naslovnico prispevkaKer se v skupini MUZIKANTOV trenutno pogovarjamo o družini, nas je danes obiskala Teotova mamica, ki pričakujejo novega družinskega člana. Otrokom je na kratko opisala in razložila, kako se dojenček razvija v njenem trebuhu. Za lažjo predstavo je otrokom pokazala Teotove ultrazvočne in 3D posnetke. Negovanje in skrb za novorojenčka je pokazala z igračo dojenčka in vsemi potrebnimi pripomočki (kako se ga kopa, briše, povija, oblači, s čim se ga hrani,…). Otroci so ji prisluhnili in ji zastavljali vprašanja, kar jih je zanimalo. Ob koncu srečanja so mamico lahko potipali po trebuhu in ga pobožali. V zahvalo za njen trud smo ji zapeli pesmico.

“Ko pa bo novorojenček že dovolj velik, vas bova obiskala skupaj” nam je na koncu obljubila Teotova mamica.

FOTO

Valerija in Marjana

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)