Noč je minila zelo mirno, nikogar ni bilo slišati, saj smo prav vsi lepo sladko spali. A ponoči smo imeli otroci obisk. Ja, prav ste slišali. To smo izvedeli zjutraj – obiskale so nas gozdne vile, ki so živele v bližini gozda in reke Mure. Ker so nas na sprehodu slišale, da bomo za eno noč prespali v bližini njih, so se odločile, da malo pokukajo k nam.

Ja, res pogumno od nas, saj smo zaspali brez naših mamic in atijev in zato smo si zaslužili pohvalo, mar ne? In veste kaj? Gozdne vile so nam nastavila potrdila in nekaj sladkega, ki so nam jih podarile za naš pogum. In mi smo se jih seveda nadvse razveselili. Nato smo nadaljevali po našem programu. V Marjanišču smo uživali na igralnih avtomatih, se igrali ljudske stare igre in peli pesmi ter naša pozitivna doživetja prenesli na risbe. Pri tem smo se med seboj zabavali, družili in okrepili naše prijateljske vezi. Ker nam je vreme nekoliko ponagajalo smo si priredili v dvorani kino in si ogledali animirano risanko. Nato pa še s tabornico Jernejo Domajnko spoznali osnove taborništva in se podali na lov za zakladom. Preživeli smo dva čudovita dneva v zanimivem okolju, ki je blizu nas in tako bogat.

Bi tudi vas zanimale naše dogodivščine?

Pridite v naš vrtec in se nam pridružite.

FOTO

Vzgojiteljica Antonija Podnar in sodelavke naše kolonije

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)