Tudi otroci starejših skupin so se v julijskih poletnih dnevih seznanjali in uvajali v teniške igre. Učili so se teniške motorike z elementi športnih iger z žogo. V dopoldanskem času so tako skozi igro in zabavo izvajali naravne oblike gibanja, s poudarkom na tistih, ki se pojavljajo v tenisu. Raziskave kažejo, da so otroci v tem starostnem obdobju najbolj dojemljivi za gibalno učenje. Ob prijetni in sproščeni družbi Ane in Ive, ki sta aktivni članici TK Ljutomer, so tako pridobili nove izkušnje. Bili so zelo vztrajni in dokaj natančni pri izvedbi iger oziroma nalog. Spremljalo pa jih je toplo in sončno vreme.

Tako smo si zopet popestrili vrteške poletne dni in že komaj čakamo na nove izzive.

Otroci starejših skupin z vzgojiteljicami