Ponosno nosimo titulo Naj športni vrtec, zato smo še toliko bolj veseli in ponosni na uspešno izpeljane 5. športne igre našega vrtca in to ravno na današnji dan, ko obeležujemo svetovni dan gibanja. Največ skrbi nam je povzročala vremenska napoved, ampak se je na koncu izteklo točno tako, kot smo si želeli. Našemu povabilu so se odzvali otroci in vzgojitelji iz vrtcev Stročja vas, Cezanjevci, Cven, Mala Nedelja ter skupina Graščaki iz našega vrtca. Otroci so svoje gibalne spretnosti preizkušali v 5. različnih gibalnih postajah, ki smo jih postavili na nogometnem igrišču v Ljutomeru. Tudi letos smo se povezali s Športno zvezo Ljutomer in obogatili gibalne naloge s hokejem na travi. To je bila za večino sodelujočih nova gibalna izkušnja. Otroci in vzgojitelji so ponosno prejeli še priznanja za njihov trud in napor ob premagovanju številnih ovir. Srečanje nas je obogatilo za nova poznanstva, obenem pa nam ponudilo priložnost za ohranjanje prijateljskih vezi. Uspešno izpeljana prireditev je dobra popotnica za nadaljnje številne aktivnosti in dogodke, ki se bodo vrstili v naslednjih dneh.

Zapisala Anja Karba