Danes smo v našem vrtcu obeležili SVETOVNI DAN ZEMLJE, ki je uradno 22.4. Narava nam je poklonila še en lep sončen dan ob katerem smo že tradicionalno obeležili ta globalen dogodek.  Tudi v našem vrtcu se trudimo z vzgledom in vzgojo naših nadobudnih otrok  opozoriti na ekološko osveščenost in kulturo bivanja v spodbudnem in čistem okolju. V ta namen smo se medgeneracijsko povezali in skupaj ob pesmi in plesu preživeli čudovito dopoldne. Z nami so se ob zeliščnih namazih in napitkih družili  oskrbovanci VDC Ljutomer, osnovnošolci  OŠ Cvetka Golarja, dijaki GFM Ljutomer, pevska skupina DU Ljutomer  in varovanci DSO Ljutomer v spremstvu prostovoljcev zaposlenih podjetja Krka Ljutomer. S svojo navzočnostjo in spodbudnimi besedami nas je počastila tudi županja Občine Ljutomer mag. Olga Karba.

Kot izraz spoštovanja in pozornosti do Zemlje smo spet in znova ozavestili, da želimo živeti v zdravem in prijaznem okolju.

FOTO

Koordinatorka ekošole Ksenja Kosi Viher

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)