LIKOVNA KOLONIJA V GRESOVŠČAKU

Že 17. po vrsti smo izvedli tudi letošnjo likovno kolonijo v Gresovščaku. Prijavljenih je bilo 14 vrtcev z mentoricami in 28 otroki. Bilo je prijetno in sproščeno, predvsem pa ustvarjalno.
Otroci so se preizkušali v treh delavnicah, kjer so v prvi risali s svinčnikom živali po opazovanju – morskega prašička, v drugi kiparili poljuben motiv iz gline in v tretji slikali s flomastrom in vodenimi barvami vrtec Gresovščak. Kot vsako leto nam malce ponagaja vreme, pa nič zato, to nam daje še večjo motivacijo – ustvrajati v vseh vremenskih razmerah. Na koncu smo izdelke razstavili in sklenili srečanje s skupno fotografijo vseh sodelujočih, ter strokovno ocenili s pomočjo akademskega slikarja mag. Vladimirja Potočnika
. Veseli smo bili tudi nekaterih vodij vrtcev in ravnateljic, ki so nas s svojim obiskom pozdravili ter nam čestitali za opravljeno nalogo.

FOTOGRAFIJE                                                              Ingrid, Nada M. Stanka in Nada R.

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)