Palčkova pot - gibalne naloge (71)

Otroci iz skupine »Čebelic« smo se 28.9.2016 podali na daljši pohod do velikega parka. Tam smo v sodelovanju s Športno zvezo Ljutomer izvedli Palčkovo pot. Otroci so  veselo iskali palčke, ki so se skrivali za drevesi, grmovjem, klopcami… Vsak palček je otrokom zastavil eno uganko o živalih ter jih povabil, da naredijo eno gibalno nalogo. Gibanje smo izvedli skupaj z »gibalnim mojstrom« Janom. Na koncu smo prešteli koliko palčkov smo našli in se posladkali z bomboni. Otroci so uživali v gibanju, iskanju palčkov in veselem druženju v naravi z Alešem in Janom iz Športne zveze Ljutomer.

Vzgojni tim:

FOTO                                                                      Melanija Rošker in Karmen Kosi