POGOVORNA URA DRUGAČE PRI ZMAJČKIH

Mesec februar je posvečen kulturi in prav zato smo v skupini Zmajčkov izvedli mesečno pogovorno uro na to temo. Nekaj staršev se je potrudilo in pripravilo dramatizacijo Pod medvedovim dežnikom in nastopili pogumno pred najmlajšim občinstvom. Odziv ostalih v skupini je bil zelo dober in odmeven, saj je bila igralnica napolnjena do zadnjega stolčka. Sodelovali so prav vsi, vsak na svoj način in tako dokazali, da si je vredno vzeti čas za svojega otroka in ga razveseliti. Prijetno je bilo v drugem delu, ko smo se v kotičkih igrali namizne igre s področja opismenjevanja, se pogovarjali, družili in preživeli skupaj. Otroci so bili zadovoljni in hkrati ponosni, ko so lahko ploskali svojim staršem. Tudi sami so se preoblekli v vloge živali in kar tako spontano zaigrali zgodbo. Bilo je prijetno in sproščeno druženje – zato hvala prav vsem staršem za ta lep dogodek!

FOTO UTRINKI

                                                                                       Nada Rajtman in Sonja Vencelj

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)