Otroci iz skupin Cepetavčki, Žoge, Korenjaki, Cicibani, Igralčki, Veliki pedenjpedi, Čebelice in zaposleni Vrtca Ljutomer so v četrtek, 28. 3. 2024 pripravili čudovito presenečenje za svoje družine – prireditev “S srcem, pesmijo in nasmehi”. Polni navdušenja in vznemirjenja so deklamirali, peli in plesali ter razveseljevali vse prisotne v Domu kulture. Občutek topline in radosti je zaznamoval prav vsak kotiček prostora. Starši in stari starši, katerim je bila prireditev namenjena so bili ponosni na svoje otroke in vnuke, ki so z iskrenim nastopom ustvarili nepozaben popoldan. Njihove izvedbe so bili polne ljubezni in iskrenosti, kar je ganilo srca vseh prisotnih. Dogodek je bil lepa priložnost za povezovanje in ustvarjanje nepozabnih spominov med otroki in njihovimi najbližjimi.

Za boljši vpogled pa kliknite na:

FOTO

ali

VIDEO

Zapisala Anja Karba

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)