V VRTCU LJUTOMER NAS JE OBISKAL POLICIST

V Vrtcu Ljutomer smo tudi v letošnjem letu vključeni v projekt Pasavček, ki ga vsako leto razpiše Javna agencija Republike Slovenije za varnost prometa. Osnovni namen projekta je spodbujati pravilno uporabo otroških sedežev in varnostnih pasov med vožnjo otrok in tudi odraslih. Slogan Red je vedno pas pripet nam to tudi sporoča.

Tako smo v skupini otrok »Metulji« 3-5 let v sklopu projekta, povabili v vrtec tudi policista g. Borisa Kumra. Ob pogovoru je otroke seznanil z varnim vključevanjem v promet ter poudaril upoštevanje pravilne uporabe otroških sedežev na zadnjih sedežih v avtomobilu. Vsak otrok se je ob pomoči policista poskusil tudi  pravilno pripeti. Ogledali smo si tudi policijsko vozilo.

foto utrinki

Vzgojiteljici Ksenija  in Simona

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)