Vrtec Štrigova na obisku (5)

Danes so nas obiskali v našem vrtcu prav posebni gostje- otroci, starši in strokovni delavki iz vrtca Štrigova. Prinesli so nam eko nahrbtnik zelena žabica, ki potuje od vrtca do vrtca v občini Ljutomer in izven nje. Napolnjen je z navodili za izvajanje eko dejavnosti in maskoto “zelena žaba”, ki otroke pri igri dodatno motivira. Pri projektu sodelujejo vse tri starejše skupine otrok, zato smo tudi vsi skupaj sprejeli naše goste in jim zapeli naši prleški himni Lotmerške čebelice in Hojla Prleki, na kitari pa nas je spremljala vzgojiteljica Marinka. Druženje se je nadaljevalo s prijetnim klepetom staršev in strokovnih delavk, ogledom vrtca ter sproščeno igro otrok v kotičkih po želji.
V upanju, da se še kdaj srečamo, smo se poslovili in si zaželeli veliko konkretnih eko dejavnosti, ki bodo prispevale k ohranjanju našega planeta.

FOTO                                                                                                                     Strokovne delavke starejših skupin

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)