VSE NA KOLEŠČKIH

Z današnjim dnem smo pričeli teden mobilnosti, ki se bo zaključil z našim družinskim pohodom ali kolesarjenjem 22.9.2015. Otroci so od doma s pomočjo staršev prinesli vse, kar ima koleščke: rolerje, skiroje, rolke, kolesa in vso potrebno zaščitno opremo. Že zjutraj smo bili pripravljeni, da pričnemo z gibanjem. Otroci na Ormoški 21 smo izvedli dve gibalni delavnici – rolanje in kolesarjenje na pripravljenih poligonih. Pridružili so se nam starejši otroci iz centralnega vrtca. Kasneje smo sodelovali še na poligonih v centralnem vrtcu na igrišču in tako sklenili dan gibanja na koleščkih.
Bilo je zabavno, prijetno in predvsem poučno, saj so otroci zelo ozaveščeni glede prevoznih sredstev in zaščite pri njihovi uporabi (ščitnikov, čelad…). Hvala vsem staršem, ki so bili pripravljeni pomagati pri prinašanju koles, rolerjev, rolk…od doma.

FOTO                                                                                                 Nada Rajtman

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)