ZAHVALA

V imenu zaposlenih in otrok našega vrtca bi se  radi zahvalili vsem, ki ste na kakršen koli način sodelovali v akciji, »Radi delamo dobro«.

V prvi vrsti bi se zahvalili  SUPERMARKETU MERCATOR LJUTOMER, da so nas predlagali za sodelovanje v akciji »Radi delamo dobro«.

Hvala vsem staršem, starim staršem, otrokom ter vsem, ki ste nam pomagali zbirati žetone. S skupnimi močmi nam je uspelo. Zbrali smo največ žetonov in tako osvojili prvo nagrado v vrednosti 1.000 €.

Ta donacija nam bo v pomoč, da bomo lažje uresničili naš cilj, uredili naš peskovnik, kar je bil tudi naš namen.

Donacijo  bomo prevzeli na priložnostni slovesnosti, ki bo v sredo 18.5.2016 ob 11. uri v Supermarketu Mercator Ljutomer.

V imenu zaposlenih

Ksenija Žuman, ravnateljica